• Międzynarodowy Dzień Lego

     • Dnia 29.01.2024r. w naszym Przedszkolu obchodziliśmy Międzynarodowy Dzień Lego. Dla wszystkich miłośników LEGO była to doskonała okazja do zabawy. Dzieci wzięły udział w przeróżnych grach i zabawach, a następnie zasiedli do wspólnego budowania z klocków.

      Niektóre z grup obejrzały także krótkie filmy z ludzikami LEGO w roli głównej.

      Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z tego dnia. Więcej zdjęć na profilu społecznościowym przedszkola.

     • Muzyczne spotkanie z księżniczką Libuszą

     • Dnia 10 stycznia przedszkolaki wzięły udział w koncercie edukacyjnym pt. "W ogrodzie księżniczki Libuszy" w ramach cyklu "Spotkania z muzyką ".

      Podczas koncertu nasi mali słuchacze dowiedzieli się dlaczego Praga jest ważną europejską muzyczną metropolią, a także skąd wzięła się nazwa Praga.

      Dzieci zapoznały się z muzyką czeskich kompozytorów oraz innych twórców związanych z miastem Praga.

     • Międzygminny Konkurs Kolęd i Pastorałek

     • Na poczatku stycznia Nasze przedszkolaki brały udział w II Międzygminnym Konkursie Kolęd i Pastorałek, którego organizatorem było Publiczne Przedszkole Kobyłkowo. Celem konkursu było kultywowanie i rozwijanie tradycji wspólnego kolędowania.

      Jest nam niezmiernie miło, że nasze małe artystki z grupy lV reprezentowały Nasze przedszkole w tym konkursie. Dziewczynki odsłoniły swoje wokalne umiejętności w "Pastorałce od serca do ucha". Gratulujemy Naszym przedszkolakom odwagi do dzielenia się śpiewem na szerszym forum. O pięknie występu świadczyły zebrane oklaski od publiczności!

      Dziękujemy Rodzicom za zaangażowanie oraz uzyskaną pomoc.