• Z przytupem śpiewamy dla Mamy i Taty! Zakończenie roku

     • Niech żyją wakacje,

      niech żyje pole i las

      i niebo, i słońce,

      wolny, swobodny czas.”

      W ostatnich tygodniach w naszym przedszkolu każda grupa wystąpiła w przedstawieniu z okazji Dnia Mamy i Taty. Nasi mali aktorzy pięknie śpiewali piosenki, tańczyli, mówili wierszyki a na koniec składali życzenia i podziękowania za to, co każącego dnia robią dla nich ukochani Rodzice.

      Na twarzach każdej Mamy i każdego Taty malował się uśmiech a w oku nie raz zakręciła się łezka wzruszenia. To może tylko wskazywać na to, ile pracy dzieci włożyły w przygotowania i jak pięknie udało im się zaprezentować.

      Były to także występy połączone z zakończeniem roku przedszkolnego.

      WITAJCIE WAKACJE!

      Przedstawienia, w których wzięły udział grupy IV i V, były na tyle wyjątkowe, gdyż to były ich ostatnie występy w murach naszego przedszkola. Od września wkraczają na nową, pełną przygód drogę. Niektórzy już nie mogą się doczekać gdy pierwszy raz zasiądą w szkolnej ławce, inni jeszcze żyją wakacjami

      Niemniej, kochane dzieci, kończycie swój pierwszy etap edukacji i wkraczacie w życie szkolne. Pamiętajcie, że stając się uczniami, nie przestajecie być dziećmi. W waszej dalszej edukacji nadal towarzyszyć powinny: zabawa, uśmiech, zadowolenie nawet z małych sukcesów. Życzymy Wam powodzenia.

      Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji.

     • Kiedy maluch jest gotowy by zostać przedszkolakiem?

     • Kilka słów o tym jak przygotować dziecko do pobytu w przedszkolu. Zachęcamy Państwa do lektury .

      Artykuł udostępniamy również pod linkiem:

      https://drive.google.com/file/d/1dQrvn6MJVuso-yTrzDicp5UdzHCxoWeE/view?usp=sharing

     • Mali mistrzowie są pośród nas!

     • Józiu, jesteśmy z Ciebie dumni!

      11.06.2024r., Józio Mirkułów z grupy IV, wraz ze swoją drużyną z rocznika 2017, zdobył 1 miejsce w turnieju finałowym "Mistrzowskie Skrzaty Mazowsza 2024".

      Józiu, niech udział w tym turnieju inspiruje Cię po sięganie najwyższych laurów!

      Gratulujemy i życzymy dalszego rozwoju sportowego talentu!

     • Przedszkolaki z wizytą w "Skrzatowie"

     • W dniach 4 i 5 czerwca wszystkie grupy przedszkolne wybrały się na wycieczkę do "SKRZATOWA" w miejscowości Lipiny.

      W tym niezwykłym świecie skrzatów czekało na nas nas wiele atrakcji: zwiedzanie wioski skrzatów, karmienie zwierząt (alpak, króliczków, kur, świnek morskich, kóz), zabawy na kreatywnym placu zabaw, zjazdy na tyrolce, zabawy na trampolinie i dmuchanej zjeżdżalni a także warsztaty kreatywne w czasie których samodzielnie wykonaliśmy "Łapacze snów".

      Na koniec zjedliśmy kiełbaskę z ogniska a na deser pyszną słodką watę cukrową.

      Zmęczeni ale szczęśliwi i pełni niezapomnianych wrażeń wróciliśmy bezpiecznie do przedszkola.

     • Świętujemy "Dzień Królewny"

     • „Dziś dziewczynka każda, może czuć się ważna.

      Dziś każda na pewno, może być królewną.

      Bo dziś moi mili święto nad świętami,

      Dzień Królewny w przedszkolu właśnie dzisiaj mamy.

      Więc zapraszam wszystkie Księżniczki wszem znane

      Kopciuszki, Roszpunki, Śnieżki zakochane.

      Razem poszukamy Księcia z bajki swojej,

      i zrobimy Bal Księżniczek tu w naszym przedszkolu.”

      W minionym tygodniu odbył się w naszym przedszkolu Dzień Księżniczki i Księcia. Do naszego przedszkola przybyło wiele przepięknych księżniczek a wśród nich: Elzy, Belle, Śnieżki czy Roszpunki. Każda z nich tak samo piękna i olśniewająca oraz każda wyglądała swojego księcia. Dotarli takie i oni i mogliśmy zaczynać Bal.

      Zapraszamy na naszą fotorelację.

     • Wspominamy Piknik rodzinny "Zdrowo i sportowo"

     • Piknik rodzinny, integrujący społeczność Naszego przedszkola zapisujemy w pamięci jako "top" wydarzenie tego roku! Wczoraj nasz przedszkolny ogród tętnił życiem. Wypełniła go radość i uśmiech naszych pociech, ich rodzeństwa i rodziców.

      Wspólny pobyt w ogrodzie umilały nam animacje w wykonaniu duetu "Złoty Dukat". Angażował on naszą społeczność do wspólnej zabawy przy muzyce oraz do aktywności sportowej z elementami rywalizacji. Nasi milusińscy chętnie korzystali z przygotowanych stoisk z tatuażami, warkoczykami, balonami oraz ze strefy gastronomicznej przygotowanej we współpracy z Radą Rodziców. Ogromnym zainteresowaniem cieszył się również "dmuchaniec" ze zjeżdżalnią i Nasz nowy plac zabaw. Dzieciaki solidnie go przetestowały!

      Drodzy Rodzice, Wasze wsparcie w przygotowaniu tego wydarzenie było budujące! Dziękujemy za wszystkie przyniesione ciastka, ciasteczka, rogaliki, deserki. Za napoje, owoce oraz kiełbaski i pieczywo. Dziękujemy, że zaangażowaliście się w przygotowanie stoisk gastronomicznych i ich obsługę. Nie szczędziliście środków i czasu prywatnego na przygotowanie waty cukrowej oraz popcornu. Zorganizowaliście maskotki, które bawiły nas i towarzyszyły podczas pikniku. Elso, Hello Kitty, Pikachu jesteśmy Wam wdzięczni, że temperatura nie była Wam straszna! Dziękuję również Naszemu personelowi za zaangażowanie w przygotowanie tego pikniku! Każde ręce były na wagę złota!

      Za nami piękne wydarzenie! Było nam niezmiernie miło spotkać się z Państwem w nieco mniej formalnej sytuacji. Dziękujemy za liczne przybycie, wspólną zabawę i dobrą energię tego czasu. Na koniec dodamy, że Państwa hojność nas zaskoczyła. Zebraliśmy środki finansowe w wysokości ok.2020 zł!